telefonZadzwoń do nas
733 123 300
Loader

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień   |   Ośrodek Przebudzenie Wrocław

ikonka e-mailosrodekprzebudzenie@gmail.com       |       ikonka telefonu+48 733 123 300       |       ikonka telefonu+48 695 415 873

Ośrodek leczenia uzależnień – Opole

Mieszkasz w Opolu lub okolicach? Skorzystaj z oferty naszego ośrodka

W prywatnym ośrodku Przebudzenie zajmujemy się kompleksowym leczeniem uzależnień. Na podstawie wieloletniego doświadczenia oraz zdobytej wiedzy opracowaliśmy autorski program terapeutyczny, który umożliwia podjęcie skutecznej walki z dowolnym nałogiem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach uzależnienie jest problemem wielu osób. Pierwsze etapu nałogu są bardzo ciężkie w rozpoznaniu, z tego też powodu często są bagatelizowane przez osoby uzależnione oraz ich bliskich.

Jeżeli potrzebujesz pomocy i chcesz odzyskać zdrowie oraz odbudować poczucie wartości to jesteśmy tu po to, by Ci pomóc. W ośrodku Przebudzenie proponujemy Ci profesjonalną terapię uzależnień, dzięki której odzyskasz kontrolę nad nałogiem i swoim życiem. Proponowana przez nas pomoc w walce z uzależnieniem to szereg kompleksowych działań, które mają na celu przywrócenie równowagi Twojej psychice i organizmowi. Pomożemy Ci uświadomić sobie źródło problemów oraz wypracować metody, które pomogą Ci zachować całkowitą abstynencję.

Dowiedz się więcej o ośrodku

masz pytania?

JESTEŚMY DO
TWOJEJ DYSPOZYCJI

Terapia leczenia uzależnień dla mieszkańców Opola i okolic

Z biegiem czasu nałóg przejmuje całkowitą kontrolę nad osobą uzależnioną – alkoholik, narkoman, hazardzista czy zakupoholik zaczyna coraz częściej sięgać po swoją ulubioną używkę, tym samym pozbawiając się godności i szacunku do samego siebie – dla niektórych jest to kieliszek wódki, a dla innych kolejna dawka narkotyku. Jedno jest pewne – każdy nałóg ma silne działanie destrukcyjne, a trwanie w uzależnieniu prowadzi do samych najgorszych rzeczy.

W ośrodku Przebudzenie k. Opola zajmujemy się leczeniem alkoholizmu, seksoholizmu, narkomanii, lekomanii, uzależnienia od zakupów, hazardu oraz internetu.

Na konsultację do naszego ośrodka zapraszamy również osoby współuzależnione, czyli rodzinę oraz bliskich uzależnionego.

Terapia alkoholowa Opole

Alkoholizm jest chorobą, której nie można bagatelizować. Zespół uzależnienia od alkoholu jest poważnym zaburzeniem związanym z utratą panowania nad ilością przyjmowanych trunków. Alkoholik, czyli osoba uzależniona od alkoholu, pomimo tego, że jest świadoma negatywnych następstw spożywania trunków, nadal pije. Bierze się to nie tylko z fizycznego przymusu picia, ale również z potrzeb wynikających z psychiki. Choroba alkoholowa u większości osób rozpoczyna się niepostrzeżenie.

U większości alkoholików występują identyczne objawy uzależnienia od alkoholu. Osoba uzależniona od wysokoprocentowych trunków zaczyna mieć luki w pamięci, jej tolerancja na alkohol jest zwiększona, odczuwa wstyd, gdy jest trzeźwa, zawęża grono znajomych wyłącznie do osób pijących, a wszystkie próby odstawienia alkoholu są nieudane. W przypadku wystąpienia jakiegokolwiek z powyższych objawów należy niezwłocznie udać się na odwyk alkoholowy poparty wsparciem psychoterapeuty.

Detoks alkoholowy - oferta dla pacjentów z Opola

Leczenie alkoholizmu w ośrodku Przebudzenie zaczynamy od przeprowadzenia detoksykacji alkoholowej, która polega na odtruciu organizmu alkoholika z toksyn powstałych na skutek długotrwałego picia. Jest to niezwykle kluczowy etap w całym procesie, ponieważ osoba uzależniona po natychmiastowym odstawieniu trunków może wpaść w zapaść alkoholową.

Kolejnym krokiem jest właściwe leczenie alkoholizmu, które polega na resocjalizacji alkoholika oraz przekazaniu mu odpowiedniej wiedzy. Ma to na celu zniechęcenie uzależnionego do dalszego przyjmowania alkoholu.

Leczenie alkoholizmu w ośrodku Przebudzenie to proces, na który składa się wiele etapów. Terapia stanowi połączenie psychoedukacji oraz indywidualnych i grupowych spotkaniach z psychoterapeutą. W tym procesie bardzo duże znaczenie mają tak zwane mityngi Wspólnoty Anonimowych Alkoholików.

Ośrodek leczenia uzależnień – dojazd z Opola

Ośrodek odwykowy Przebudzenie znajduje się obok Wrocławia, jednakże nasza terapia leczenia uzależnień skierowana jest do mieszkańców całej Polski, w tym Opola.

Dokładny adres ośrodka Przebudzenie to ul. Leszczynowa 29, 55-114 Ligota Piękna. Ta mała miejscowość znajduje się nieopodal Wrocławia. Rejon, który otacza nasz ośrodek jest spokojny i zielony, co bardzo pomaga osobom uzależnionym w przejściu terapii odwykowej.

Zależnie od wybranej trasy, z Opola do naszego ośrodka jest od 119 do 135 kilometrów.


Zapraszamy także pacjentów z innych miast

☏ +48 733 123 300
☏ +48 695 415 873