Loader

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień   |   Ośrodek Przebudzenie Wrocław

ikonka e-mailosrodekprzebudzenie@gmail.com       |       ikonka telefonu+48 733 123 300       |       ikonka telefonu+48 695 415 873

Ośrodek leczenia uzależnień – Lubin

Mieszkasz w Lubinie lub okolicach? Skorzystaj z oferty naszego ośrodka

Terapia uzależnień koło Lubina w Ośrodku Przebudzenie polega na pomocy uzależnionym od alkoholu oraz narkotyków, a także wspiera osoby z depresją. Zaletami naszego ośrodka jest działanie według autorskiego programu leczenia oraz indywidualne podejście do każdego z podopiecznych.

Decydując się na prywatny ośrodek leczenie uzależnień, jakim jest Ośrodek Przebudzenie, wybierają Państwo leczenie w komfortowych warunkach z dostępem do wielu ciekawych zajęć edukacyjnych.

Jesteśmy gotowi zapewnić każdemu uzależnionemu niezbędne wsparcie podczas kryzysów i chwil zwątpienia. Naszą misją jest skuteczna terapia, dlatego też naszą kadrę tworzą zaangażowani specjaliści terapii uzależnień w Lubinie. Lekarze, terapeuci, pielęgniarki oraz pracownicy pomocniczy posiadają odpowiednie kwalifikacje, a dodatkowe, cenne doświadczenie pomaga im w codziennej pracy. Zapewniamy, że trafią Państwo w dobre ręce.

Dowiedz się więcej o ośrodku

Kompleksowa terapia w Ośrodku Przebudzenie

odtrucie alkoholowe lubin

Detoks alkoholowy

Detoksykacja ma na celu pozbycie się z organizmu pozostałości substancji aktywnej oraz jej metabolitów. Pacjentowi uzupełniane są wszelkie niedobory w składnikach odżywczych.

leczenie alkoholizmu lubin

Leczenie alkoholizmu

Dopasowany do konkretnej osoby proces terapeutyczny i zaangażowanie pacjenta pozwala na zakończenie leczenia sukcesem i życiem w trzeźwości.

leczenie uzależnienia od narkotyków lubin

Leczenie narkomanii

Leczenie narkomanii rozpoczyna się u nas odtruciem organizmu. Następnie pacjent bierze udział w terapii indywidualnej oraz grupowej, a także w mityngach grup wsparcia.

depresja lubin

Leczenie depresji

W walce z depresją niezwykle ważni są empatyczni terapeuci i dopasowany przebieg leczenia do przypadku pacjenta. W Ośrodku Przebudzenie zapewniamy komfortowe warunki.

masz pytania?

JESTEŚMY DO
TWOJEJ DYSPOZYCJI

Terapia leczenia uzależnień - oferta dla mieszkańców Lubina

Terapia leczenia uzależnień w Ośrodku Przebudzenie jest autorskim programem. Stawiamy na połączenie wsparcia psychologicznego wraz z procesem regeneracji organizmu. Po odtruciu narkotykowym lub odtruciu alkoholowym w Lubinie przewidujemy udział pacjenta w indywidualnych konsultacjach z lekarzem i psychoterapeutą, grupowe spotkania i uczestniczenie w różnych warsztatach terapeutycznych. Wszystkie te działania zostały zaplanowane tak, aby znaleźć przyczynę nałogu i wypracować sposób na poradzenie sobie z zaistniałym problemem.

Pobyt w ośrodku trwa 30 dni, zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie. Stworzyliśmy przyjazne warunki, w których leczenie jest komfortowe i można poczuć się u nas jak w domu. Udzielamy pomocy wszystkim, którzy zrozumieli swój problem z nałogiem i chcą zmienić swoje życie.

Jeśli znają Państwo kogoś, kto jest uzależniony, lub to Państwa dotyczy nałóg – zapraszamy do przyjrzenia się naszej ofercie. Pomoc w Ośrodku Przebudzenie znajdą wszyscy, na różnych etapach uzależnienia. Zwykle zdecydowanie łatwiej jest przejść leczenie, gdy terapia rozpoczynana jest jak najszybciej – zanim nałóg dokona poważnych szkód w organizmie.

Odwyk Lubin

Rezygnacja z dawnych aktywności na rzecz posiedzeń przy alkoholu, agresja w sytuacji, gdy ktoś narzeka na ilość spożywanego trunku, pojawiające się coraz częściej luki w pamięci i wstyd za swoje zachowanie pod wpływem – te objawy mogą świadczyć o problemie z uzależnieniem. Nieleczony alkoholizm prowadzi do zapalenia trzustki, marskości wątroby lub nawet do śmierci.

Leczenie alkoholizmu w Lubinie jest długotrwałym procesem. Początkowo chorzy muszą zostać poddani odtruciu alkoholowemu, a następnie rozpoczynają psychoterapię. Odwyk alkoholowy w Lubinie wymaga zaangażowania i cierpliwości od uzależnionego. Jest to jednak opłacalne – perspektywa naprawienia relacji z bliskimi i polepszenia stanu zdrowia daje dużą motywację.

Odwyk od narkotyków w Lubinie

Narkotyki, mimo że są nielegalne, powodują problem u wielu osób. Spora część uzależnionych przyznaje, że początki wiązały się z niewinnym, sporadycznym przyjmowaniem małych dawek. Z czasem jednak organizm domaga się więcej, a to prowadzi do uzależnienia – psychicznego i fizycznego.

Wpływ narkotyków na organizm jest szybko zauważalny – osłabiona zostaje umiejętność podejmowania decyzji oraz krytycznego myślenia. Uzależniony częściej kłamie, jest rozdrażniony, zmaga się z wahaniami nastrojów, a w kryzysowych sytuacjach jest gotów złamać prawo, aby tylko zdobyć upragniony narkotyk.

Leczenie narkomanii w Lubinie powinno odbywać się pod opieką wykwalifikowanych specjalistów, którzy dopilnują, aby odwyk narkotykowy przebiegł bezpiecznie dla pacjenta. Konieczna jest detoksykacja organizmu oraz odpowiednio dobrana psychoterapia.

Ośrodek leczenia uzależnień – dojazd z Lubina

Ośrodek Przebudzenie znajduje się w Ligocie Pięknej przy ulicy Leszczynowej 29. Nasza terapia skierowana jest do mieszkańców z całej Polski, a zwłaszcza dla uzależnionych z Dolnego Śląska. Okolica ośrodka sprzyja procesowi leczenia. Dookoła znajdują się tereny zielone, panuje więc u nas cisza i spokój

Dojazd z Lubina zajmuje około 1 godziny 20 minut. Można wybrać trasę przez Ścinawę i Wołów, można jechać drogą E65 w kierunku Legnicy, a następnie autostradą A4 przez Kostomłoty lub kierować się na drogę krajową nr 94 przez Środę Śląską.

Jeśli są Państwo z Lubina i szukają Państwo pomocy lub znają kogoś, kto nie radzi sobie z nałogiem, to zachęcamy do rozpoczęcia terapii uzależnień k. Lubina!


Zapraszamy także pacjentów z innych miast

☏ +48 733 123 300
☏ +48 695 415 873