telefonZadzwoń do nas
733 123 300
Loader

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień   |   Ośrodek Przebudzenie Wrocław

ikonka e-mailosrodekprzebudzenie@gmail.com       |       ikonka telefonu+48 733 123 300       |       ikonka telefonu+48 695 415 873

Ośrodek leczenia uzależnień – Wałbrzych

Mieszkasz w Wałbrzychu lub okolicach? Skorzystaj z oferty naszego ośrodka

W ośrodku odwykowym Przebudzenie zajmujemy się kompleksowym leczeniem uzależnień. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy byliśmy w stanie opracować autorski program terapeutyczny, który umożliwia podjęcie skutecznej walki z dowolnym nałogiem.

W dzisiejszych czasach bardzo duża część społeczeństwa ma problem z używkami. Zarówno młodzież jak i dorośli coraz częściej sięgają po papierosy, alkohol, narkotyki lub też uciekają ze swoimi problemami w stronę hazardu, zakupów lub internetu.

Proponowana przez nas pomoc to szereg kompleksowych działań, które mają na celu przywrócenie równowagi Twojej psychice i organizmowi.

Dowiedz się więcej o ośrodku

Kompleksowa terapia leczenia uzależnień w Ośrodku Przebudzenie

detoks alkoholowy wałbrzych

Detoks alkoholowy

Początkiem drogi do trzeźwości zawsze jest detoks, dzięki któremu organizm alkoholika zostaje w stu procentach oczyszczony ze szkodliwych substancji.

terapia alkoholowa wałbrzych

Leczenie alkoholizmu

Podczas terapii alkoholowej dążymy do tego, aby uświadomić alkoholikowi szkodliwość, jaka wynika z picia i wypracowujemy schematy reagowania na bodźce kuszące do sięgnięcia po alkohol.

leczenie narkomanii wałbrzych

Leczenie narkomanii

Uzależnieni od narkotyków z Wałbrzycha zmagają się z nieustannym głodem narkotykowym. Nasza terapia pomaga im wyjść z ciągłego cugu i zaprzestać dalszego korzystania z używek.

leczenie depresji wałbrzych

Leczenie depresji

Pacjenci z Wałbrzycha cierpiący na depresję wymagają kompleksowego podejścia do tematu. W naszym ośrodku znajdują oni pełne wsparcie na każdym etapie leczenia.

masz pytania?

JESTEŚMY DO
TWOJEJ DYSPOZYCJI

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Wałbrzych - jak wygląda terapia?

W ośrodku Przebudzenie zajmujemy się kompleksowym leczeniem alkoholizmu, narkomanii, lekomanii oraz wielu innych nałogów. 90% naszych pacjentów stanowią alkoholicy.

Leczenie uzależnienia w naszym ośrodku to długofalowy proces, na który składa się wiele etapów. Terapia stanowi połączenie edukacji psychoterapeutycznej oraz spotkań indywidualnych z terapeutą, oraz grupowych z innymi alkoholikami.

Długotrwałe trwanie w uzależnieniu prowadzi do samych przykrych rzeczy, w tym również do śmierci. Dlatego niezależnie od stopnia uzależnienia zalecamy jak najszybsze wybranie się na leczenie uzależnień w naszym ośrodku.

Nasza oferta leczenia alkoholizmu, narkomani i innych uzależnień skierowana jest do osób uzależnionych z całej Polski.

Leczenie alkoholizmu w Wałbrzychu i okolicach

Alkoholizm dotyka coraz większej ilości ludzi. To choroba, której nie można bagatelizować. Choroba alkoholowa jest bardzo poważnym zaburzeniem, które polega na utracie panowania nad ilością przyjmowania trunków oraz zwiększenia częstotliwości ich spożywania.

Osoba uzależniona od alkoholu, czyli alkoholik, najczęściej jest świadomy tego, jakie konsekwencje niesie ze sobą nadmierne spożywanie alkoholu. Pomimo tego, w dalszym ciągu pije, a co najgorsze – ze względu na poczucie wstydu robi to coraz częściej. Bierze się to zarówno z fizycznego, jak i psychicznego przymusu picia.

Choroba alkoholowa niestety rozwija się w ekspresowym tempie. Początki alkoholizmu są bardzo trudne do zauważenia. Alkoholik zaczyna od czasu do czasu przyjmować duże ilości trunków. Z czasem jego granica tolerancji się zwiększa, a ten by poczuć lekki szum w głowie pije jeszcze więcej i jeszcze częściej.

Alkoholik, chcąc oszukać samego siebie oraz bliskich zaczyna nałogowo kłamać, oraz stosować szereg technik manipulacyjnych. To moment, w którym należy jak najszybciej udać się na odwyk alkoholowy.

Terapia uzależnienia od narkotyków Wałbrzych

W ośrodku odwykowym Przebudzenie leczenie narkomanii zaczynamy od przeprowadzenia dokładnej detoksykacji. Proces ten polega na całkowitym usunięciu toksyn i pozostałości narkotyków z organizmu osoby uzależnionej.

Etap ten jest niezwykle ważny w całym procesie leczenia narkomanii. Organizm osoby uzależnionej od używek jest przyzwyczajony do przyjmowania kolejnych dawek śmiercionośnej substancji, a całkowite odstawienie ich może zakończyć się szokiem dla organizmu.

Po przeprowadzonej detoksykacji przechodzimy do właściwego leczenia narkomanii w Wałbrzychu. Proces ten polega na resocjalizacji osoby uzależnionej oraz przekazaniu mu odpowiedniej wiedzy. Dzięki tym dwóm czynnikom ma ona poczuć niechęć do korzystania z używek i wytrwać w czystości.

Ośrodek leczenia uzależnień - dojazd z Wałbrzycha

Nasza oferta leczenia alkoholizmu, narkomani i innych uzależnień skierowana jest do osób uzależnionych z całej Polski.

Ośrodek Przebudzenie znajduje się na ulicy Leszczynowej 29 w miejscowości Ligota Piękna (kod pocztowy 55-114). Ta mała i spokojna miejscowość stanowi doskonałe miejsce do wyciszenia oraz skupienia się na własnych problemach.

Wszystkich mieszkańców Brzegu Dolnego, którzy zmagają się z uzależnieniami, zapraszamy do kontaktu w celu zarezerwowania miejsca oraz terminu w Ośrodku Przebudzenie.

Nasz ośrodek otoczony jest pięknym i zielonym terenem, który ułatwia wyjście nawet z najcięższego nałogu. W zależności od wybranej trasy, z Wałbrzycha do naszego ośrodka odwykowego jest od 99 do 108 kilometrów.


Zapraszamy także pacjentów z innych miast

☏ +48 733 123 300
☏ +48 695 415 873