telefonZadzwoń do nas
733 123 300
Loader

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień   |   Ośrodek Przebudzenie Wrocław

ikonka e-mailosrodekprzebudzenie@gmail.com       |       ikonka telefonu+48 733 123 300       |       ikonka telefonu+48 695 415 873

Ośrodek leczenia uzależnień – Zielona Góra

Mieszkasz w Zielonej Górze lub okolicach? Skorzystaj z oferty naszego ośrodka

W dzisiejszych czasach bardzo dużo osób wpada w uzależnienie – od alkoholu, narkotyków, hazardu, internetu, leków czy nawet zakupów. Naszym celem jest zrozumienie każdego człowieka oraz udzielenie mu jak najlepszej pomocy. Dlatego nie ważne, jakie uzależnienie Cię męczy – zapraszamy do naszego ośrodka na leczenie uzależnień.

Oferowane przez nas leczenie uzależnień skierowane jest do mieszkańców całej Polski. Zajmujemy się leczeniem alkoholizmu, narkomanii oraz wielu innych destrukcyjnych nałogów.

Terapia uzależnień ma za zadanie przekierować myślenie osoby uzależnionej na zupełnie nowe tory i zapewnić jej szansę na nowy start. Pierwszym krokiem do leczenia uzależnienia jest chęć zmiany.

Dowiedz się więcej o ośrodku

Kompleksowa terapia leczenia uzależnień w Ośrodku Przebudzenie

detoks alkoholowy zielona góra

Detoks alkoholowy

Detoks alkoholowy to pierwszy krok, jaki musi wykonać alkoholik na swojej drodze do trzeźwości. Dopiero oczyszczony z toksyn organizm będzie gotowy do dalszej walki z pokusami sięgnięcia po kolejną butelkę napoju.

leczenie alkoholizmu zielona góra

Leczenie alkoholizmu

Po detoksykacji przychodzi czas na właściwe leczenie alkoholizmu, które polega na połączeniu kilku elementów terapii. Alkoholik ma zapewnione prywatne sesje z psychoterapeutą, a następnie bierze udział w spotkaniach Wspólnoty Anonimowych Alkoholików.

terapia antynarkotykowa zielona góra

Leczenie narkomanii

Nasi specjaliści posiadają rozległą wiedzę i bogate doświadczenie także w procesie wychodzenia z uzależnienia od narkotyków. Dzięki ich cennym radom i opiece nasi pacjenci potrafią wytrwać w czystości po opuszczeniu ośrodka.

terapia depresji zielona góra

Leczenie depresji

Oprócz leczenia uzależnień, zajmujemy się także terapią w leczeniu depresji. Doskonale zdajemy sobie sprawę z trudności w walce z własnym umysłem i jesteśmy wsparciem dla naszych pacjentów.

masz pytania?

JESTEŚMY DO
TWOJEJ DYSPOZYCJI

Ośrodek odwykowy Zielona Góra - nie bój się skorzystać z pomocy!

W ośrodku Przebudzenie zajmujemy się leczeniem wielu uzależnień. Naszą misją jest całkowita wolność od nałogów każdego pacjenta.

Leczenie uzależnień w ośrodku Przebudzenie to pomoc, która opiera się na szeregu kompleksowych działań mających na celu przywrócenie równowagi psychicznej oraz fizycznej.

Przez wiele lat zdobywaliśmy niezbędne doświadczenie oraz wiedzę, po to, by stworzyć autorski program terapeutyczny dla mieszkańców Zielonej Góry. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrozumieć każdy problem i pomóc wszystkim w walce z uzależnieniem.

Alkoholik, narkoman czy hazardzista – każdy wraz z upływem czasu coraz częściej sięga po swoją używkę – kieliszek, tabletkę lub kolejną wizytę w kasynie. Długotrwałe trwanie w nałogu może mieć tragiczne skutki dla uzależnionego oraz jego najbliższego otoczenia. Nieleczone uzależnienie potrafi być bardzo tragiczne w skutkach, również dla bliskich osoby uzależnionej. „Wpadnięcie” w nałóg jest bardzo często niezauważalne, a nawet jeśli – to jest ignorowane, co jest bardzo dużym błędem.

Jak wygląda terapia leczenia alkoholizmu? Detoks alkoholowy Zielona Góra

Alkoholizm jest chorobą, której nie można lekceważyć w żadnym stadium zaawansowania. Choroba alkoholowa dotyka coraz większej ilości osób, zarówno młodych, jak i starszych. Zaburzenie to polega na całkowitej utracie panowania nad częstotliwością picia oraz ilością spożywanych trunków.

Alkoholik pomimo tego, że zdaje sobie sprawę z negatywnych skutków picia, w dalszym ciągu spożywa alkohol w nadmiernych ilościach. Osoba uzależniona im więcej pije, tym większy odczuwa wstyd, co powoduje pogłębienie alkoholizmu oraz picie większych dawek w krótszych odstępach czasowych. Choroba alkoholowa najczęściej rozwija w taki sposób, że nie sposób jej dostrzec. Alkoholik rozpoczyna od spożywania małych ilości trunku, aż z czasem zaczyna pić codziennie do nieprzytomności. Stan ten jest tak ciężki do opanowania, że osoba uzależniona musi wypić nawet przed pójściem do pracy, tylko po to, by poczuć lekki szum w głowie.

Proces leczenia alkoholizmu w ośrodku Przebudzenie rozpoczyna się od przeprowadzenia detoksykacji alkoholowej. Dzięki temu z organizmu alkoholika wyjdą wszelkie szkodliwe toksyny, które powstały wskutek regularnego picia.

Leczenie narkomanii Zielona Góra

Objawy uzależnienia od narkotyków z reguły są bardzo podobne w wielu przypadkach. Przede wszystkim osoba uzależniona z czasem ma coraz większą tolerancję na zażywane używki. Przyjmując kolejne dawki substancji więcej wpada w coraz głębszą spiralę problemów, oraz często także w depresję. Drugim często zauważalnym objawem jest ograniczenie grona znajomych tylko do tych, którzy również zażywają podobne substancje.

Niezbędne w drodze do czystości jest przeprowadzenie terapii detoksykacyjnej. Pozwoli ona oczyścić organizm uzależnionego ze wszelkich szkodliwych substancji i odzwyczaić go od przyjmowania kolejnych dawek.

Samodzielne wyjście z nałogu jest niezwykle trudne ze względu na możliwość wystąpienia zespołu abstynencyjnego. Aby przejść łagodnie i bezpiecznie przez ten proces niezbędna jest pomoc specjalistów, którzy dbają o zdrowie pacjenta na każdym etapie.

Ośrodek leczenia uzależnień – dojazd z Zielonej Góry

Oferowane przez nas leczenie uzależnień skierowane jest do mieszkańców całej Polski. Zajmujemy się leczeniem alkoholizmu, narkomanii oraz wielu innych destrukcyjnych nałogów.

Ośrodek odwykowy Przebudzenie znajduje się w miejscowości Ligota Piękna, na ulicy Leszczynowej 29. Spokojne, ciche i zielone otoczenie ma bardzo duży wpływ na proces leczenia uzależnień. To doskonałe miejsce do tego, by skupić się na własnych problemach oraz zawalczyć o lepsze jutro.

Z całego serca zapraszamy do naszego ośrodka mieszkańców Zielonej Góry oraz okolic. Dzięki dogodnej lokalizacji nie muszą Państwo wjeżdżać do centrum Wrocławia. W zależności od wybranej trasy jazdy mają Państwo do nas od 165 do 212 kilometrów.


Zapraszamy także pacjentów z innych miast

☏ +48 733 123 300
☏ +48 695 415 873