telefonZadzwoń do nas
733 123 300
Loader

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień   |   Ośrodek Przebudzenie Wrocław

ikonka e-mailosrodekprzebudzenie@gmail.com       |       ikonka telefonu+48 733 123 300       |       ikonka telefonu+48 695 415 873

Ośrodek leczenia uzależnień – Milicz

Mieszkasz w Miliczu lub okolicach? Skorzystaj z oferty naszego ośrodka

W prywatnym ośrodku leczenia uzależnień mogą Państwo liczyć na komfortowe warunki. Stworzyliśmy przytulną, domową atmosferę, dzięki której pacjenci mogą dobrze czuć się w trakcie terapii. Dodatkowo staraliśmy się zebrać najlepszych specjalistów, którzy wykazują się zaangażowaniem i empatycznym podejściem do uzależnionych. Nasz zespół tworzą: lekarze, pielęgniarki, pracownicy wspomagający, psychologowie, certyfikowani instruktorzy terapii uzależnień i certyfikowani specjaliści terapii uzależnień w Miliczu.

Do zalet Ośrodka Przebudzenie na pewno zalicza się autorski program leczenia, ale także malownicza okolica i dyskrecja. Możemy Państwa zapewnić, że nasze wykształcenie i doświadczenie pozwalają nam otoczyć Państwa odpowiednią opieką i pomóc wyjść z nałogu.

Dowiedz się więcej o ośrodku

Kompleksowa terapia w Ośrodku Przebudzenie

detoks alkoholowy milicz

Detoks alkoholowy

Odtrucia alkoholowe w Miliczu rozpoczynają proces leczenia uzależnień. Wszystko odbywa się pod stałą kontrolą specjalistów, a pacjentowi uzupełniane są niezbędne składniki odżywcze.

leczenie alkoholizmu milicz

Leczenie alkoholizmu

Naszą misją jest skuteczne przeprowadzenie odwyku alkoholowego w Miliczu. Stawiamy na połączenie terapii indywidualnej z grupową, zajęć psycho-edukacyjnych oraz dajemy czas na regenerację.

leczenie narkomanii milicz

Leczenie narkomanii

Odwyk od narkotyków wymaga dużo pracy i cierpliwości, ale w Ośrodku Przebudzenie dajemy konkretne narzędzia, aby poradzić sobie ze swoim nałogiem.

leczenie depresji milicz

Leczenie depresji

Depresja wymaga odpowiedniego leczenia. Nasza kadra specjalizuje się również w leczeniu tej choroby poprzez spotkania z pacjentami na psychoterapii i wdrożeniu leczenia farmakologicznego.

masz pytania?

JESTEŚMY DO
TWOJEJ DYSPOZYCJI

Terapia leczenia uzależnień - oferta dla mieszkańców Milicza

Czym jest terapia leczenia uzależnień? To proces, w trakcie którego pomagamy naszym pacjentom odzyskać swoje życie. Nałóg często przejmuje kontrolę – podczas terapii uczymy, jak pokonać uzależnienie i jak wystrzegać się pokus po wyjściu z ośrodka. Terapia uzależnień k. Milicza rozpoczyna się zwykle od odtrucia alkoholowego lub narkotykowego, a następnie rozpoczyna się właściwe leczenie opierające się na konsultacjach medycznych, udziale w zajęciach psycho-edukacyjnych oraz uczestniczeniu w psychoterapii.

Pobyt w Ośrodku Przebudzenie trwa 30 dni. Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie i stałą opiekę. Główną korzyścią z korzystania pomocy w naszym ośrodku jest to, że naprawdę zależy nam na dobru pacjentów. Gwarantujemy dyskrecję i anonimowość.

Jeśli to nie Państwa dotyczy problem, a znają Państwo osobę zmagającą się z nałogiem, to zachęcamy do namawiania jej do podjęcia leczenia. Takie namowy mogą uratować jej życie i zaoszczędzić w przyszłości problemów zdrowotnych. Odpowiednie wczesne rozpoczęcie leczenia wiąże się także z łatwiejszym przejściem całej terapii, ponieważ uzależnienie nie będzie jeszcze na aż tak zaawansowanym etapie.

Leczenie alkoholizmu w Miliczu

Jak podaje Światowa Organizacja Zdrowia, nawet około 3 milionów ludzi na świecie umiera z powodu uzależnienia od alkoholu. Ta liczba daje do myślenia. Alkoholizm jest chorobą, którą trzeba leczyć, ponieważ wywołuje wiele szkód w organizmie.

Alkohol powoduje zaburzenia mowy, luki w pamięci, utratę świadomości, wahania nastrojów – w tym również wywołuje zachowania agresywne. Osoba pod wpływem trunku traci zdolność logicznej oceny sytuacji, w jakiej się znajduje.

Na uzależnienie od alkoholu narażone są osoby zmagające się z depresją, czujące się samotnie oraz przebywające w środowisku, które zwykło rozwiązywać problemy poprzez zaglądanie do kieliszka. Leczenie alkoholizmu k. Milicza wiąże się z koniecznością odbycia detoksykacji, a także z podjęciem psychoterapii.

Odwyk od narkotyków w Miliczu

Trudno jednoznacznie wskazać przyczynę sięgania po narkotyki. Czasem spowodowane jest to wpływem towarzystwa, czasem problemami psychicznymi, a czasem po prostu chęcią doświadczenia czegoś nowego i zakazanego.

Uzależnienie od narkotyków już od samego początku zażywania silnie wpływa na organizm, konkretne skutki uzależnienia zależą od stopnia zaawansowania nałogu. Zaczyna się od zmiennego występowania nadpobudliwości i senności, wahań nastrojów, aż w końcu narkoman izoluje się i traci panowanie nad swoimi emocjami oraz zachowaniem.

Leczenie narkomanii koło Milicza jest konieczne, jeśli chce się zatrzymać lub zapobiec skutkom zdrowotnym, zachodzącym w organizmie. Mowa tu m.in. o nadciśnieniu, psuciu się zębów upośledzeniu funkcjonowania mózgu czy zaburzeniach osobowości.

Ośrodek leczenia uzależnień – dojazd z Milicza

Ośrodek Przebudzenie mieści się w Ligocie Pięknej, z tego powodu nasza oferta skierowana jest głównie dla mieszkańców Dolnego Śląska, ale równie chętnie pomożemy uzależnionym z pozostałych zakątków Polski – nawet znad morza!

Wszystkich Miliczan zapewniamy o znakomitej lokalizacji i otoczeniu sprzyjającym procesowi leczenia. Odległość między Miliczem a naszym ośrodkiem wynosi nieco ponad 40 km, a czas, który trzeba poświęcić na dojazd to ok. 45 minut. Trafią do nas Państwo, kierując się w stronę Trzebnicy.

Jeśli alkohol, narkotyki lub inne używki przejęły kontrolę nad Państwa życiem, to serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia terapii w Ośrodku Przebudzenie. Na naszej stronie znajdą wszelkie potrzebne informacje kontaktowe.


Zapraszamy także pacjentów z innych miast

☏ +48 733 123 300
☏ +48 695 415 873