telefonZadzwoń do nas
733 123 300
Loader

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień   |   Ośrodek Przebudzenie Wrocław

ikonka e-mailosrodekprzebudzenie@gmail.com       |       ikonka telefonu+48 733 123 300       |       ikonka telefonu+48 695 415 873

Ośrodek leczenia uzależnień – Leszno

Mieszkasz w Lesznie lub okolicach? Skorzystaj z oferty naszego ośrodka

W dzisiejszych czasach bardzo duża część społeczeństwa ma problem z używkami. Powodów, dla których ludzie uciekają do nałogu jest bardzo wiele, np. stres, depresja lub chęć przynależności do grupy. Wiele osób „wpada” w uzależnienie często bez większego powodu, na przykład poprzez spróbowanie narkotyku na imprezie. Takim osobom stan nietrzeźwości bardzo się podoba, co powoduje to, że nie chcą one trwać już w trzeźwości i jak najczęściej sięgają po używki – kolejną butelkę wódki lub dawkę narkotyku.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nałóg nie niszczy tylko fizycznie. Z psychiką uzależnionej osoby dzieją się bardzo złe rzeczy. Dlatego też w naszym ośrodku oferujemy kompleksową pomoc, która na celu ma całkowite wyjście z nałogu oraz przywrócenie równowagi ciała i umysłu.

Dowiedz się więcej o ośrodku

Terapia odwykowa i leczenie uzależnień w Ośrodku Przebudzenie

detoks alkoholowy leszno

Detoks alkoholowy

Detoksykacja w naszym ośrodku jest w pełni bezpieczna i maksymalnie ogranicza negatywne skutki tego procesu.

leczenie alkoholizmu leszno

Leczenie alkoholizmu

Terapia leczenia alkoholizmu w Lesznie daje alkoholikowi szansę na nowy start.

uzależnienie od narkotyków leszno

Leczenie narkomanii

Indywidualnie dobrany plan terapii pomoże Ci wyjść z dotychczasowych uzależnień.

leczenie depresji leszno

Leczenie depresji

Dbamy także o zdrowie mentalne naszych pacjentów. Nie zostawimy Cię w ciężkich chwilach!

masz pytania?

JESTEŚMY DO
TWOJEJ DYSPOZYCJI

Ośrodek odwykowy Leszno. Jak działamy?

W ośrodku Przebudzenie zajmujemy się kompleksowym leczeniem uzależnień – alkoholizmu, narkomanii, lekomanii, zakupoholizmu oraz wielu innych nałogów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy byliśmy w stanie opracować autorski program terapeutyczny, który doskonale się sprawdza w walce z uzależnieniem.

Osoba uzależniona bierze udział w terapiach grupowych oraz indywidualnych. Zarówno jedne jak i drugie mają bardzo duże znaczenie w leczeniu. Osobiste spotkania z psychoterapeutą pozwalają zrozumieć swój problem oraz uświadomić sobie, jak bardzo szkodzi się sobie oraz swojemu otoczeniu. Z kolei terapia grupowa pozwala na podzielenie się swoim doświadczeniem oraz myślami z innymi, których również dotknęła ta sama choroba.

Leczenie alkoholizmu w ośrodku Przebudzenie

Alkoholizm jest chorobą, która rozwija się w zaskakującym tempie i pod żadnym pozorem nie można jej bagatelizować. Choroba alkoholowa dotyka coraz większej ilości ludzi. Polega ona na tym, że człowiek uzależniony, czyli alkoholik, całkowicie traci kontrolę nad ilością wypijanych trunków oraz częstotliwości ich spożywania.

Alkoholik doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jakie konsekwencje niesie ze sobą długotrwałe spożywanie trunków w nadmiernych ilościach. Z tego powodu odczuwa bardzo duży wstyd, gdy jest w stanie trzeźwym. Chcąc pozbyć się tego uczucia zaczyna pić jeszcze więcej, tym samym alkoholizm stale się napędza i każdy kolejny dzień jest coraz gorszy. W zaawansowanym stadium choroby alkoholik całkowicie traci kontrolę nad sobą samym. Osoba uzależniona pije każdego dnia i o każdej porze, byleby poczuć szum w głowie oraz odciąć się od przykrej rzeczywistości.

Objawy choroby alkoholowej są podobne w wielu przypadkach. Z reguły początek uzależnienia wygląda tak samo – zaczyna się od okazjonalnego picia w gronie znajomych. Następnie taka osoba szuka byle jakiej okazji do napicia się – może to być zły dzień, nerwy, stres czy nawet celebracja jakiegoś małego sukcesu. Z czasem alkoholik nie potrzebuje już okazji – po prostu pije.

Leczenie uzależnienia od narkotyków Leszno

Osoby uzależnione od narkotyków, podobnie jak alkoholicy sięgają po substancje odurzająca tak często, jak tylko mogą. Z biegiem czasu nałogowca nie obchodzą już dotychczasowe obowiązki - liczy się tylko kolejny "strzał". Taka osoba szybko traci pracę, rodzinę, a przede wszystkim godność. Dla uzależnionego głównym celem dnia jest spożycie narkotyków w takiej ilości, by się „odciąć”, tak jakby następnego dnia miało w ogóle nie być.

Naszym podopiecznym gwarantujemy kompleksową pomoc oraz całkowite zrozumienie. Nikogo nie przekreślamy ani nie oceniamy. Naszą misją jest wolność od nałogu każdego pacjenta, a także zapewnienie mu odpowiedniego komfortu oraz narzędzi do walki z tak destrukcyjnym nałogiem, jakim są narkotyki.

Ośrodek leczenia uzależnień – dojazd z Leszna

Ośrodek Przebudzenie znajduje się w Ligocie Pięknej na ulicy Leszczynowej 29. Zielony teren oraz cicha okolica to czynniki, które pomagają osiągnąć stan spokoju oraz pełni skupić się na leczeniu uzależnienia.

Do naszego prywatnego ośrodka serdecznie zapraszamy mieszkańców Leszna. Zależnie od wybranej trasy mają do nas Państwo od 87 do 109 kilometrów.

Wszystkich mieszkańców Leszna, którzy potrzebują pomocy w walce z nałogiem, zapraszamy do kontaktu z nami.


Zapraszamy także pacjentów z innych miast

☏ +48 733 123 300
☏ +48 695 415 873