telefonZadzwoń do nas
733 123 300
Loader

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień   |   Ośrodek Przebudzenie Wrocław

ikonka e-mailosrodekprzebudzenie@gmail.com       |       ikonka telefonu+48 733 123 300       |       ikonka telefonu+48 695 415 873

OFERTA

Leczenie uzależnień – ośrodek prywatny Przebudzenie

Leczymy uzależnienia, m.in. od alkoholuWieloletnie doświadczenie, wiedza oraz praktyka leczenia uzależnień pozwoliła nam opracować program terapeutyczny, który umożliwia podjęcie skutecznej walki z nałogiem.

Lokalizacja bardzo blisko Wrocławia ułatwia szybki dojazd oraz ewentualne odwiedziny w trakcie leczenia uzależnienia. “Przebudzenie” znajduje się w zielonej okolicy, która sprzyja leczeniu alkoholizmu, koi nerwy oraz zapewnia najlepsze warunki do pracy nad sobą, wniknięcia w siebie, odbudowy zdrowia psychicznego oraz szybkiej regeneracji sił fizycznych.

Uzależnienie jest problemem wielu osób – pierwsze objawy często trudno rozpoznać, dlatego bywają bagatelizowane. Z czasem jednak nałóg przejmuje nad Tobą kontrolę – pozbawia Cię godności, szacunku do samego siebie, napawa wstydem oraz poczuciem winy. Próbujesz nad nim zapanować, ale i tak zawsze znów sięgasz po kieliszek.

Potrzebujesz pomocy, by odzyskać zdrowie i odbudować swoje poczucie wartości. W naszym ośrodku proponujemy Ci profesjonalną terapię uzależnień, dzięki której zapanujesz nad nałogiem, a także odzyskasz władzę nad swoim życiem.

Na czym polega proponowana przez nas pomoc? To kompleksowe działania, mające na celu przywrócić Twojej psychice oraz organizmowi równowagę, pomóc Ci uświadomić sobie źródło problemów i wypracować metody, które ułatwią zachowanie abstynencji. Leczenie uzależnień od alkoholu, narkotyków bądź leków poprzedzane jest zawsze detoksykacją. W dalszej kolejności przygotowujemy indywidualny plan terapii, obejmujący zarówno spotkania z psychoterapeutą, jak i zajęcia grupowe.

Proces odwykowy wspierają ponadto zajęcia relaksacyjne oraz psychoedukacyjne, które można uzupełnić także udziałem w mitingach Anonimowych Alkoholików lub spotkaniami z trzeźwymi alkoholikami. Tak holistyczne podejście do leczenia sprawia, że przynosi ono widoczne efekty i pozwala powrócić do życia wolnego od nałogu.

ośrodek przebudzenie od strony ogrodu

,,

Dzisiaj jest pierwszy dzień całej reszty Twojego życia,
zrób wszystko, aby przeżyć je godnie.

terapia uzależnień

Nasz Ośrodek Terapii Uzależnień specjalizuje się w leczeniu alkoholizmu oraz terapii uzależnień behawioralnych (w tym: seksoholizmu, patologicznego hazardu, zakupoholizmu i uzależnienia od Internetu).

Nie mniej jednak 90% naszych Pacjentów to Osoby borykające się z problemem alkoholowym.

OPTYMALNE WARUNKI LECZENIA UZALEŻNIEŃ

nasza klinika

Domowa atmosfera

Serdeczna atmosfera zrozumienia i pozytywnej energii.

klinika odwykowa

Komfort

Ośrodek jak i pokoje wyróżniają się wysokim standardem.

klinika leczenia uzależnień

Profesjonalna terapia

Poczucie bezpieczeństwa i wygoda przyspiesza efekty leczenia.

sala w ośrodku przebudzenie

5 ZASAD "PRZEBUDZENIA"

Skontaktuj się z nami już teraz!
Nasi pracownicy odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

KOMPLEKSOWA TERAPIA UZALEŻNIEŃ

Standardowa oferta terapii uzależnień w naszym Ośrodku obejmuje:

 • konsultację medyczną z doświadczonym lekarzem specjalistą,
 • psychologiczną diagnozę kliniczną,
 • indywidualny program leczenia uzależnień oraz alkoholizmu,
 • pomoc w utrzymaniu abstynencji na pierwszych etapach leczenia uzależnienia,
 • wsparcie psychologiczne oraz indywidualną psychoterapię,
 • zajęcia w grupie,
 • relaksację,
 • udział w zajęciach psycho-edukacyjnych,
 • warsztaty terapeutyczne.

W zakres proponowanej terapii wchodzą również:

 • spotkania w gronie Anonimowych Alkoholików,
 • integracja w grupie,
 • rozmowy z alkoholikami żyjącymi w trzeźwości, którym udało się skutecznie ukończyć leczenie uzależnienia,
 • porady oraz konsultacje dla rodzin.

Leczenie uzależnień – opracowanie indywidualnego planu

Uzależnienie od alkoholu to problem, który udaje się rozwiązać wyłącznie dzięki ustaleniu indywidualnego programu leczenia.

Kompleksową terapię uzależnień przeprowadza się z uwzględnieniem mechanizmów psychologicznych oraz auto-diagnozy osoby uzależnionej, co pozwala osiągnąć pozytywne rezultaty.

W Ośrodku Przebudzenie działamy w taki sposób, aby leczenie alkoholizmu przyniosło takie efekty jak:

 • auto-diagnoza i uznanie przez osobę uzależnioną bezsilności wobec nałogu,
 • dostrzeżenie realnego problemu,
 • faktyczne podjęcie terapii uzależnień,
 • nauka przezwyciężania stresu, poczucia winy oraz wstydu, a także kontrolowania emocji,
 • przyswojenie technik radzenia sobie nie tylko z głodem alkoholowym, ale również z uzależnieniami behawioralnymi,
 • świadome utrzymanie abstynencji od alkoholu, a przy tym także od niedobrowolnych zachowań.

Komu pomagamy? W naszym ośrodku potrzebne wsparcie otrzyma każdy, kto chce skończyć z alkoholizmem, ale również z narkomanią, seksoholizmem, uzależnieniem od hazardu, internetu, a nawet zakupów. Na poradę bądź konsultacje mogą liczyć tu również współuzależnieni członkowie rodzin pacjentów.

30-dniowa terapia uzależnień prowadzona jest w naszym pięknie usytuowanym ośrodku, zlokalizowanym niedaleko Wrocławia. Ułatwia to oderwanie się od codzienności i skupienie na swoich problemach, w czym dodatkowo pomaga wykwalifikowana kadra. Zespół ośrodka „Przebudzenie” tworzą profesjonaliści – certyfikowani specjaliści oraz instruktorzy terapii uzależnień, psycholog, psychiatra, a także pielęgniarki. Ich wieloletnie doświadczenie, wiedza, zaangażowanie oraz empatyczna postawa pomogły pokonać chorobę wielu pacjentom.

Leczenie uzależnień w naszej klinice daje gwarancję poczucia pełnego komfortu i bezpieczeństwa. Zapewniamy anonimowość, dyskrecję, a także sympatyczną, pełną wzajemnego szacunku oraz życzliwości atmosferę, które sprzyjają procesowi zdrowienia. Estetyczne wnętrza, jak również wysoki standard ośrodka są jego dodatkowymi atutami, zwiększającymi wygodę naszych pacjentów.

Podejmując decyzję o wzięciu udziału w terapii, wybierasz walkę o nowe życie – nasi specjaliści pomogą Ci na każdym jej etapie, wspierając Cię i motywując do działania. Dzięki nam będziesz wiedział, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach oraz w jaki sposób kontrolować uczucia, by ponownie nie wpaść w zamknięty krąg uzależnienia. Możesz odzyskać poczucie wartości, spokój ducha, radość życia – już teraz zgłoś się do nas i dowiedz się więcej o leczeniu uzależnień w naszej klinice. Zapraszamy!

☏ +48 733 123 300
☏ +48 695 415 873