Loader

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień   |   Ośrodek Przebudzenie Wrocław

osrodekprzebudzenie@gmail.com       |       +48 733 123 300       |       +48 695 415 873

Ośrodek / Kadra

Kadra

Dominika Pawłowska

Dominika Pawłowska

Prezes Fundacji "Przebudzenie"

Menadżer i założycielka Ośrodka Leczenia Uzależnień „Przebudzenie” w Ligocie Pięknej. Absolwentka Studium Farmaceutycznego oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu na wydziałach Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej (Public Relations) oraz Pedagogiki Specjalnej (Pedagogika resocjalizacyjna).

aleksander sikorski

Aleksander Sikorski

Adwokat

Preferowane dziedziny prawa to: prawo cywilne, administracyjne, skarbowe, rodzinne oraz prawo karne. Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Jadwiga Misterkiewicz

Jadwiga Misterkiewicz

Lekarz Psychiatra

Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako młodszy asystent w Oddziale Ogóloprzyjęciowym Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu.

Maria Kuliczowska

Maria Kuliczkowska

Asystent Socjalny, Instruktor Terapii Uzależnień

Z Ośrodkiem„Przebudzenie” współpracuje od samego momentu jej powstania. Posiada ponad 30 letnie doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi osobami uzależnionymi oraz mającymi trudności natury psychicznej i emocjonalnej.

Jarosław Grębowski Specjalista Terapii Uzależnień

Jarosław Grębowski

Specjalista Terapii Uzależnień

Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, specjalność: pedagogika resocjalizacyjna. Pracuje w nurcie behawioralno-poznawczym.

Marcin Kubuj

Psycholog

Absolwent wydziału Psychologii w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi. Swoją zawodową praktykę rozpoczął w 2016 pracując w Ośrodku Leczenia Uzależnień we Wrocławiu. Od 2019 roku związany zawodowo z Prywatną Kliniką Leczenia Uzależnień „Przebudzenie” w Ligocie Pięknej.

Monika - Ośrodek Przebudzenie

Monika Piotrowska

Psycholog, Certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień.

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecnie swoje kompetencje podnosi szkoląc się w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie.

Mirosław Chlebosz

Mirosław Chlebosz

Certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku historii, filozofii, komunikacji społecznej i podyplomowej psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz psychoterapii Collegium Medicum w Krakowie.

Adam Głuszek

Adam Głuszek

Certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 25 lat zawodowo zajmuje się pomaganiem osobom uzależnionym oraz zagrożonym uzależnieniem. W latach 1993-1998 realizował programu profilaktyczny dla młodzieży, o nazwie: “Dziękuję, Nie”.

Urszula Pawłowska

Urszula Pawłowska

Koordynatorka

Zarządzająca wszelkimi działaniami logistycznymi w ośrodku „Przebudzenie”. Energiczna i aktywna. Posiada bardzo bogate międzynarodowe doświadczenie zawodowe, w zakresie marketingu i zarządzania.

Paweł Tuchendler

Paweł Tuchendler

Lekarz Chirurg

Absolwent wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej.

Maria Bykowska

Maria Bykowska

Gospodyni Domowa

Pani Maria to osoba, której kunszt kulinarny, pomysłowość oraz wieloletnie doświadczenie sprawia, że posiłki przez nią przygotowywane są zdrowe, urozmaicone i przygotowywane bardzo starannie.