Loader

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień   |   Ośrodek Przebudzenie Wrocław

ikonka e-mailosrodekprzebudzenie@gmail.com       |       ikonka telefonu+48 733 123 300       |       ikonka telefonu+48 695 415 873

Ośrodek / Kadra

Kadra

Dominika Pawłowska

Dominika Pawłowska

Prezes Fundacji "Przebudzenie"

Menadżer i założycielka Ośrodka Leczenia Uzależnień „Przebudzenie” w Ligocie Pięknej. Absolwentka Studium Farmaceutycznego oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu na wydziałach Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej (Public Relations) oraz Pedagogiki Specjalnej (Pedagogika resocjalizacyjna).

aleksander sikorski

Aleksander Sikorski

Adwokat

Preferowane dziedziny prawa to: prawo cywilne, administracyjne, skarbowe, rodzinne oraz prawo karne. Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Krzysztof Klementowski

Psychiatra

Absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Od początku kariery zawodowej związany z lecznictwem, dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe zdobywał w publicznych i prywatnych placówkach medycznych, zarówno szpitalnych jak i ambulatoryjnych.

Maria Kuliczowska

Maria Kuliczkowska

Asystent Socjalny, Instruktor Terapii Uzależnień

Z Ośrodkiem„Przebudzenie” współpracuje od samego momentu jej powstania. Posiada ponad 30 letnie doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi osobami uzależnionymi oraz mającymi trudności natury psychicznej i emocjonalnej.

Joanna Niemiec Hoffman

Mgr Joanna Niemiec-Hoffman

Certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku pedagogika ogólna oraz studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w 2010r oraz Szkoły Psychoterapii Uzależnień Cedr Sp. z o.o. w Czarnym Borze w 2015r.

Monika - Ośrodek Przebudzenie

Monika Piotrowska

Psycholog, Certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień.

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecnie swoje kompetencje podnosi szkoląc się w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie.

Paweł Kamiński psycholog

dr n. hum. Paweł Kamiński

Psycholog

Absolwent Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS we Wrocławiu na kierunku psychologia (spec. psychologia kliniczna) oraz Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku filozofia - komunikacja społeczna, doktor nauk humanistycznych Uniwersytetu Wrocławskiego, specjalizant w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS.

Mirosław Chlebosz

dr n. hum. Mirosław Chlebosz

Certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku historii, filozofii, komunikacji społecznej i podyplomowej psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz psychoterapii Collegium Medicum w Krakowie.

Urszula Pawłowska

Urszula Pawłowska

Koordynatorka

Zarządzająca wszelkimi działaniami logistycznymi w ośrodku „Przebudzenie”. Energiczna i aktywna. Posiada bardzo bogate międzynarodowe doświadczenie zawodowe, w zakresie marketingu i zarządzania.

Paweł Tuchendler

Paweł Tuchendler

Lekarz Chirurg

Absolwent wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej.

Maria Bykowska

Maria Bykowska

Gospodyni Domowa

Pani Maria to osoba, której kunszt kulinarny, pomysłowość oraz wieloletnie doświadczenie sprawia, że posiłki przez nią przygotowywane są zdrowe, urozmaicone i przygotowywane bardzo starannie.

☏ +48 733 123 300
☏ +48 695 415 873