telefonZadzwoń do nas
733 123 300
Loader

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień   |   Ośrodek Przebudzenie Wrocław

ikonka e-mailosrodekprzebudzenie@gmail.com       |       ikonka telefonu+48 733 123 300       |       ikonka telefonu+48 695 415 873

OFERTA / TWOJE ŻYCIE

Życie bez alkoholu – to możliwe!

ALKOHOLIZM TO CHOROBA, KTÓRĄ POKONASZ!POMOŻEMY CI WYJŚĆ NA ŻYCIOWĄ PROSTĄ
Nie ma czasu na zbyt długie wstępy, ponieważ chodzi o Twoje życie, zdrowie i szczęście. Właśnie dlatego od razu chcemy Cię zapewnić, że uczynimy wszystko, aby pomóc Ci pokonać chorobę alkoholową i rozpocząć nowe szczęśliwe życie!

JAK TO ZROBIMY?
Przekonamy Cię do zmiany tylko jednego wyrazu, abyś odkrył jak wielkie
znaczenie ma różnica między „Nie MOGĘ ”, a „Nie CHCĘ” dłużej pić!

detoksykacja

DETOKSYKACJA TO DOPIERO POCZĄTEK


Detoksykacja to tylko usunięcie toksyn z organizmu, które tak naprawdę zatruwają nie ciało, lecz duszę. Właśnie dlatego nasza terapia skoncentruje się na tym, aby nauczyć Cię żyć bez alkoholu, odbudować poczucie własnej wartości oraz raz na zawsze pozbyć się upiorów przeszłości. Pomożemy Ci w odzyskać zdrowie fizyczne i psychiczne oraz przetrwać pierwszy okres abstynencji. Dzięki terapii ten trudny okres pokaże Ci zupełnie nową rzeczywistość – pełną spokoju, ukojenia i szacunku do samego siebie.

terapia ciała i duszy

TERAPIA CIAŁA I DUSZY


Jeśli zadajesz sobie pytanie: „po co poddawać się leczeniu, skoro nie można wrócić do kontrolowanego picia”, to znaczy że jesteś we właściwym miejscu. W naszym Ośrodku uzmysłowisz sobie, że wolność od alkoholu polega na zmianie sposobu myślenia i potędze Twojej silnej woli.

pomoc

NATYCHMIASTOWA I PROFESJONALNA POMOC


Nasza terapia to kompleksowa pomoc łącząca precyzyjną diagnostykę, optymalną dietę, specjalistyczną opiekę oraz profesjonalną terapię psychologiczną. Wszystkie te elementy połączyliśmy w spójną całość stacjonarnego leczenia choroby alkoholowej oraz uzależnień behawioralnych. Tutaj przekonamy Cię, że alkoholizm to tylko i aż poważna choroba, którą można pokonać.

Sprawdź szczegóły naszej oferty i rozpocznij nowe życie bez nałogu!

Kontakt do ośrodka
Przebudzenie


    ŻYCIE BEZ ALKOHOLU
    ☏ +48 733 123 300
    ☏ +48 695 415 873