telefonZadzwoń do nas
733 123 300
Loader

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień   |   Ośrodek Przebudzenie Wrocław

osrodekprzebudzenie@gmail.com       |       +48 733 123 300       |       +48 695 415 873

Dojazd do ośrodka Przebudzenie

Misją naszego ośrodka jest Twoja wolność od nałogów.

Nasz ośrodek terapii uzależnień znajduje się nieopodal Wrocławia, w bardzo spokojnej Wiszni Małej, której otoczenie sprzyja leczeniu nawet najbardziej uzależnionych osób.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z uzależnionymi, władamy odpowiednimi umiejętnościami do tego, by przeprowadzić skuteczną terapię leczenia uzależnień.

Opracowaliśmy 30-dniowy system leczenia, który łączy regenerację organizmu z kompleksowym wsparciem psychologicznym. Ów wsparcie okazywane jest w formie indywidualnych konsultacji, spotkań grupowych z terapeutą oraz innymi osobami uzależnionymi oraz specjalnych warsztatach.

W naszym ośrodku mogą Państwo udać się na detoks alkoholowy, leczenie narkomanii, leczenie alkoholizmu oraz innych, równie destrukcyjnych uzależnień.

Ośrodek Przebudzenie znajduje się w Wiszni Małej (ok. Wrocławia), jednakże nasza oferta skierowana także do osób z innych miast, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc każdemu, kto tego potrzebuje.


Lista miast

Oferta leczenia uzależnień, takich jak alkoholizm, narkomania, hazard czy zakupoholizm, skierowana jest do każdej osoby, która czuje, że potrzebuje pomocy.

Ośrodek Przebudzenie znajduje się w Wiszni Małej i to właśnie tutaj gościmy naszych pacjentów.

Poniżej przedstawiamy Państwu listę miast, gdzie znajdą też Państwo wskazówki dojazdu do naszego ośrodka.

☏ +48 733 123 300
☏ +48 695 415 873