+48 695 415 873     +48 733 123 300 osrodekprzebudzenie@gmail.com

ALKOHOLIZM TO CHOROBA, KTÓRĄ POKONASZ!

POMOŻEMY CI WYJŚĆ NA ŻYCIOWĄ PROSTĄ
Nie ma czasu na zbyt długie wstępy, ponieważ chodzi o Twoje życie, zdrowie i szczęście. Właśnie dlatego od razu chcemy Cię zapewnić, że uczynimy wszystko, aby pomóc Ci pokonać chorobę alkoholową i rozpocząć nowe szczęśliwe życie!

JAK TO ZROBIMY?
Przekonamy Cię do zmiany tylko jednego wyrazu, abyś odkrył jak wielkie znaczenie ma różnica między „Nie MOGĘ ”, a „Nie CHCĘ” dłużej pić!

DETOKSYKACJA TO DOPIERO POCZĄTEK

Detoksykacja to tylko usunięcie toksyn z organizmu, które tak naprawdę zatruwają nie ciało, lecz duszę. Właśnie dlatego nasza terapia skoncentruje się na tym, aby nauczyć Cię żyć bez alkoholu, odbudować poczucie własnej wartości oraz raz na zawsze pozbyć się upiorów przeszłości. Pomożemy Ci w odzyskać zdrowie fizyczne i psychiczne oraz przetrwać pierwszy okres abstynencji. Dzięki terapii ten trudny okres pokaże Ci zupełnie nową rzeczywistość – pełną spokoju, ukojenia i szacunku do samego siebie.

TERAPIA CIAŁA I DUSZY

Jeśli zadajesz sobie pytanie: „po co poddawać się leczeniu, skoro nie można wrócić do kontrolowanego picia”, to znaczy że jesteś we właściwym miejscu. W naszym Ośrodku uzmysłowisz sobie, że wolność od alkoholu polega na zmianie sposobu myślenia i potędze Twojej silnej woli.

NATYCHMIASTOWA I PROFESJONALNA POMOC

Nasza terapia to kompleksowa pomoc łącząca precyzyjną diagnostykę, optymalną dietę, specjalistyczną opiekę oraz profesjonalną terapię psychologiczną. Wszystkie te elementy połączyliśmy w spójną całość stacjonarnego leczenia choroby alkoholowej oraz uzależnień behawioralnych. Tutaj przekonamy Cię, że alkoholizm to tylko i aż poważna choroba, którą można pokonać.

Sprawdź naszą pełną ofertę i nie odkładaj decyzji do jutra

Rozpocznij nowe życie!

Skontaktuj się z nami już teraz, aby zapytać o szczegóły

Odpowiemy na każde Twoje pytanie!