Loader

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień   |   Ośrodek Przebudzenie Wrocław

osrodekprzebudzenie@gmail.com       |       +48 733 123 300       |       +48 695 415 873

OFERTA

LECZYMY UZALEŻNIENIA, M.IN. OD ALKOHOLU

Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz praktyka leczenia uzależnień pozwoliła nam opracować program terapeutyczny, który umożliwia podjęcie skutecznej walki z nałogiem.

Lokalizacja bardzo blisko Wrocławia ułatwia szybki dojazd oraz ewentualne odwiedziny w trakcie leczenia uzależnienia. “Przebudzenie” znajduje się w zielonej okolicy, która sprzyja leczeniu alkoholizmu, koi nerwy oraz zapewnia najlepsze warunki do pracy nad sobą, wniknięcia w siebie, odbudowy zdrowia psychicznego oraz szybkiej regeneracji sił fizycznych.

Uzależnienie jest problemem wielu osób – pierwsze objawy często trudno rozpoznać, dlatego bywają bagatelizowane. Z czasem jednak nałóg przejmuje nad Tobą kontrolę – pozbawia Cię godności, szacunku do samego siebie, napawa wstydem oraz poczuciem winy. Próbujesz nad nim zapanować, ale i tak zawsze znów sięgasz po kieliszek. Potrzebujesz pomocy, by odzyskać zdrowie i odbudować swoje poczucie wartości. W naszym ośrodku proponujemy Ci profesjonalną terapię uzależnień, dzięki której zapanujesz nad nałogiem, a także odzyskasz władzę nad swoim życiem.

Na czym polega proponowana przez nas pomoc? To kompleksowe działania, mające na celu przywrócić Twojej psychice oraz organizmowi równowagę, pomóc Ci uświadomić sobie źródło problemów i wypracować metody, które ułatwią zachowanie abstynencji. Leczenie uzależnień od alkoholu, narkotyków bądź leków poprzedzane jest zawsze detoksykacją. W dalszej kolejności przygotowujemy indywidualny plan terapii, obejmujący zarówno spotkania z psychoterapeutą, jak i zajęcia grupowe. Proces odwykowy wspierają ponadto zajęcia relaksacyjne oraz psychoedukacyjne, które można uzupełnić także udziałem w mitingach Anonimowych Alkoholików lub spotkaniami z trzeźwymi alkoholikami. Tak holistyczne podejście do leczenia sprawia, że przynosi ono widoczne efekty i pozwala powrócić do życia wolnego od nałogu.

leczenie uzależnień - Przebudzenie Wrocław

,,

Dzisiaj jest pierwszy dzień całej reszty Twojego życia,
zrób wszystko, aby przeżyć je godnie.

terapia uzależnień

Nasz Ośrodek Terapii Uzależnień specjalizuje się w leczeniu alkoholizmu oraz terapii uzależnień behawioralnych (w tym: seksoholizmu, patologicznego hazardu, zakupoholizmu i uzależnienia od Internetu).

Nie mniej jednak 90% naszych Pacjentów to Osoby borykające się z problemem alkoholowym.

OPTYMALNE WARUNKI LECZENIA UZALEŻNIEŃ

leczenie uzależnień - Przebudzenie Wrocław

Domowa atmosfera

Serdeczna atmosfera zrozumienia i pozytywnej energii.

leczenie uzależnień - Przebudzenie Wrocław

Komfort

Ośrodek jak i pokoje wyróżniają się wysokim standardem.

leczenie uzależnień - Przebudzenie Wrocław

Profesjonalna terapia

Poczucie bezpieczeństwa i wygoda przyspiesza efekty leczenia.

leczenie i terapia

5 ZASAD "PRZEBUDZENIA"

Skontaktuj się z nami już teraz!
Nasi pracownicy odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

KOMPLEKSOWA TERAPIA UZALEŻNIEŃ

W ramach standardowej oferty terapii uzależnień zapewniamy:

 • konsultację medyczną
 • diagnozę kliniczną postawioną przez doświadczonego lekarza specjalistę
 • zaplanowanie indywidualnego programu leczenia alkoholizmu i innych uzależnień
 • wsparcie w utrzymaniu abstynencji w początkowym okresie leczenia uzależnienia
 • indywidualną psychoterapię i wsparcie psychologiczne
 • zajęcia grupowe
 • udział w warsztatach terapeutycznych
 • zajęcia relaksacyjne
 • zajęcia psycho-edukacyjne

Dodatkowo w ramach terapii proponujemy:

 • zajęcia integracyjne
 • udział w mitingach Anonimowych Alkoholików
 • spotkania z trzeźwymi alkoholikami, którzy ukończyli proces leczenia uzależnienia od alkoholu
 • konsultacje i poradnictwo dla rodzin

Leczenie uzależnień – indywidualny program:

Tylko indywidualny program leczenia uzależnienia od alkoholu, który uwzględnia mechanizmy psychologiczne oraz auto-diagnozę osoby uzależnionej pozwala osiągnąć pozytywne efekty kompleksowej terapii uzależnień.

Właśnie dlatego leczenie alkoholizmu w naszym Ośrodku zmierza do:

 • uświadomienia sobie przez osobę uzależnioną realnego problemu
 • auto-diagnozy oraz uznania swojej bezsilności wobec nałogu
 • konieczności podjęcia terapii
 • zdobycia konkretnych techniki radzenia sobie z głodem alkoholowym/uzależnień behawioralnych
 • nauki kontrolowania własnych emocji oraz przezwyciężania stresu, wstydu i poczucia winy
 • w pełni świadomego utrzymania abstynencji od alkoholu lub przymusowych zachowań

Komu pomagamy? W naszym ośrodku potrzebne wsparcie otrzyma każdy, kto chce skończyć z alkoholizmem, ale również z narkomanią, seksoholizmem, uzależnieniem od hazardu, internetu, a nawet zakupów. Na poradę bądź konsultacje mogą liczyć tu również współuzależnieni członkowie rodzin pacjentów.

30-dniowa terapia uzależnień prowadzona jest w naszym pięknie usytuowanym ośrodku, zlokalizowanym niedaleko Wrocławia. Ułatwia to oderwanie się od codzienności i skupienie na swoich problemach, w czym dodatkowo pomaga wykwalifikowana kadra. Zespół ośrodka „Przebudzenie” tworzą profesjonaliści – certyfikowani specjaliści oraz instruktorzy terapii uzależnień, psycholog, psychiatra, a także pielęgniarki. Ich wieloletnie doświadczenie, wiedza, zaangażowanie oraz empatyczna postawa pomogły pokonać chorobę wielu pacjentom.

Leczenie uzależnień w naszej klinice daje gwarancję poczucia pełnego komfortu i bezpieczeństwa. Zapewniamy anonimowość, dyskrecję, a także sympatyczną, pełną wzajemnego szacunku oraz życzliwości atmosferę, które sprzyjają procesowi zdrowienia. Estetyczne wnętrza, jak również wysoki standard ośrodka są jego dodatkowymi atutami, zwiększającymi wygodę naszych pacjentów.

Podejmując decyzję o wzięciu udziału w terapii, wybierasz walkę o nowe życie – nasi specjaliści pomogą Ci na każdym jej etapie, wspierając Cię i motywując do działania. Dzięki nam będziesz wiedział, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach oraz w jaki sposób kontrolować uczucia, by ponownie nie wpaść w zamknięty krąg uzależnienia. Możesz odzyskać poczucie wartości, spokój ducha, radość życia – już teraz zgłoś się do nas i dowiedz się więcej o leczeniu uzależnień w naszej klinice. Zapraszamy!