Loader

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień   |   Ośrodek Przebudzenie Wrocław

osrodekprzebudzenie@gmail.com       |       +48 733 123 300       |       +48 695 415 873

Ośrodek / Kadra

Kadra

Dominika Pawłowska

Dominika Pawłowska

Prezes Fundacji "Przebudzenie"

Menadżer i założycielka Ośrodka Leczenia Uzależnień „Przebudzenie” w Ligocie Pięknej. Absolwentka Studium Farmaceutycznego oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu na wydziałach Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej (Public Relations) oraz Pedagogiki Specjalnej (Pedagogika resocjalizacyjna).

aleksander sikorski

Aleksander Sikorski

Adwokat

Preferowane dziedziny prawa to: prawo cywilne, administracyjne, skarbowe, rodzinne oraz prawo karne. Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Marcin Ratański

Marcin Ratański

Certyfikowany Instruktor Terapii Uzależnień, akredytowany przez PARPA

Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień. Od ponad 4 lat pracuje z osobami uzależnionymi od alkoholu, narkotyków oraz uzależnionych od zachowań (hazard, zakupoholizm, internet).

Jadwiga Misterkiewicz

Jadwiga Misterkiewicz

Lekarz Psychiatra

Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako młodszy asystent w Oddziale Ogóloprzyjęciowym Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu.

Maria Kuliczowska

Maria Kuliczkowska

Asystent Socjalny, Instruktor Terapii Uzależnień

Z Ośrodkiem„Przebudzenie” współpracuje od samego momentu jej powstania. Posiada ponad 30 letnie doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi osobami uzależnionymi oraz mającymi trudności natury psychicznej i emocjonalnej.

Monika - Ośrodek Przebudzenie

Monika Piotrowska

Psycholog, Certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień.

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecnie swoje kompetencje podnosi szkoląc się w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie.

Mirosław Chlebosz

Mirosław Chlebosz

Certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na wydziałach Historii, Filozofii i Komunikacji Społecznej oraz Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, na którym studiował psychologię.

Adam Głuszek

Adam Głuszek

Certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 25 lat zawodowo zajmuje się pomaganiem osobom uzależnionym oraz zagrożonym uzależnieniem. W latach 1993-1998 realizował programu profilaktyczny dla młodzieży, o nazwie: “Dziękuję, Nie”.

Urszula Pawłowska

Urszula Pawłowska

Koordynatorka

Zarządzająca wszelkimi działaniami logistycznymi w ośrodku „Przebudzenie”. Energiczna i aktywna. Posiada bardzo bogate międzynarodowe doświadczenie zawodowe, w zakresie marketingu i zarządzania.

Paweł Tuchendler

Paweł Tuchendler

Lekarz Chirurg

Absolwent wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej.

Maria Bykowska

Maria Bykowska

Gospodyni Domowa

Pani Maria to osoba, której kunszt kulinarny, pomysłowość oraz wieloletnie doświadczenie sprawia, że posiłki przez nią przygotowywane są zdrowe, urozmaicone i przygotowywane bardzo starannie.